ACRO BLACKOUT PLUSU-TURN AKRO BLACKOUT PLUS
Kolay kullanımı ile Dinamik BLACKOUT  plus !    
   Yeni akro kanadı Blackout, kolay kullanımı ve daha fazla dinamik isteyen tüm akro pilotlarını hedeflemektedir. Akroya yeni başlayanların yanı sıra profesyoneller için de uygun bir kanattır. Kanadın yeni formu, güncel teknik bilgi ve deneyim ile U-Turn tarafından geliştirilmiştir.

   Sadeleştirme nihai hırs oldu ! İnşaası sırasında kanopinin hafif olmasına özen gösterildi.  Kanadın hafif ağırlığı dinamik iyi huylu uçuş özelliklerini olumlu yönde etkilemiştir. Kanadın olağanüstü uçuş özelliklerini korumak için uzun süren yoğun işyükü altında çalışarak meydana getirilen kanadın yüksek kararlılığı ve uzun ömürlü dayanıklı olması üzerine U-Turn büyük bir değer oluşturur.

   Blackout plus , sorunsuz tüm akro manevralarında usta bir şekilde yapmasına rağmen pilotun hatalarını affeder gerçeğine dikkat edildi. Fren ve kanopi gerginliği uygun bir şekilde alındı böylece yeni başlayanlar hızlı bir şekilde becerilerini duyularını kanatla bütünleşmeleri elde edebileceklerdir. Özellikle temel manevralarda Rhytmic sat/infinity/heli-to-sat/sat-to-heli/misty/mctwist/misty-to-heli/ gibi hareketleri kolaca yapılması üzerine oturtuldu. Blackout plus ile tüm negatif manevra dönüşleri çok homojendir ve twist eğilimi en aza indirilmiştir özellikle akroya yeni başlayanlara çok fazla güvenlik sağlar.

   Tüm test uçuşlarında fren basıncı optimizasyonu en iyi şekilde sağlandı. Örneğin size 17m2 93 kilo pilot ağırlığında artık çift akro frene ihtiyaç kalmadı. Herhangi bir dolaşıklık karışıklık olmadan tüm manevralarda ikinci aşamaya geçmek sorunsuz oldu. 

   Blackout plus, yorucu çalışma şartları altında çalışılarak itina ile uzun bir ömür için dizayn edilmiştir. U-turn için de malzeme üretiminde yenilikleri hızlandırması ve bu yolu Blackout plus'ta yeni PX40 kumaşını kullanmasıyla gösterdi. Thriller'in inşaası sırasında PARATEX işbirliği içerisinde geliştirilmiştir. Yenilikçi kumaş kaplaması daha uzun vadede yıpranma ömrü ve optimize yırtılma direnci sağlamaktadır. Sağlam PX40 kumaşı kullanılan ve 50 hücreden oluşan güçlendirilimiş ip askıları ve v-bantları ile baş dizaynır Ernst Strobl dinamik bir akro kanadını meydana getirmekten mutluluk duymaktadır. Aynı zamanda Blackout'ta tüm akro kanatlarındaki gibi (SSF) Stabilo güvenlik fonksiyonu ile donatılmıştır.

   Blackout şimdi aşağıdaki boyutlarda kullanabilirsiniz.
16m2, 17m2 , 18m2 , 20m2 , 21m2 .24m2

VİDEO İZLE