RELAX RX4 HARNESS

  

RELAX RX4 HARNES


   RX4, Jens Salomon yönetiminde 25'ten fazla uçuş eğitmeni ile yakın işbirliği içinde günlük zor uygulamalarda geliştirildi.  RX4 oturma konforunun yanı sıra yenilikçi sünger koruma sayesinde çok yüksek güvenlik standardı sunar. Yüksek kalite ve konforu - Atletik maceracılar için tasarlandı. RX3 sportif harnes hafif tasarımı ve  şekli sportif karakterini vurguluyor. Yeni geliştirilen sertifikalı sünger 28.5 G kuvvetine dayanikli daha başlangıç aşamasında maksimum güvenlik sağlamaktadır.
  
 RX4 pilotun isteğine göre, pilotun hareketini azaltmak için üç ayrı ayar seçeneğinin bulundugu moduler çeviklik sistemi, ilk aşama (yeşil) reaksiyon davranışını bastırır ve hatta huzursuz olmaya eğilimli pilotları bile telafi eder, orta seviye (sarı) sönümleme ve hareket dengeyi korur, üçüncü seviyede (kırmızı) hareketler spor modunda olduğu gibi arkatarılır. Oturma ve sırt dayanma zemininde kullanılan meterial yüksek oturma konforu sağlamaktadır. Ayrıca bacak kolonlarında kullanılan neopren sayesinde kasık bölgesinde herhangi bir rahatsızlık yaratmaz. Ergonomik oturma tahtası hafif, sağlam ve yüksek kırılma direncine sahiptir. 

  
 Kendinden navlakalı yedek kulp ve haznesi vücudun ağırlık merkezine yakın konuşlandırılmış fazla güç harcamadan kolayca yedek atılmasını sağlar. Konteynıra bağlı kulp sayesinde hareket yönü 90 derece bir açı ile bile olsa sorunsuz bir şekilde açılmasını sağlar.
   Her iki ana askılar çok zor aşınan dolgu malzemesi ve kevlar çekirdegi kullanılması, ayrıntılı dikişlerle desteklenmesi yüksek aşınma direnci sağlamaktadır. Askılarda renk kodlaması sayesinde renk kodlu kanatlar ile kullanılıdığında mükemmel bir eş oluşturmaktadır ve kolonları karabinalara hatalı bağlantı sorununu ortadan kaldırmaktadır.

   Bir çok gelişmiş ayrıntılar RX4 işlevselligini artırmaktadır :

- Uçuş sırasında kolayca ulaşabileceğiniz her iki tarafta fermuarlı cepler mevcut olup içerisinde elektronik cihazlarınızı bağlayabileceğiniz luplar yer almaktadır.
- Arka bölmede yer alan ek iç cepler cüzdan ve anahtarlık gibi küçük eşyalar için güvenli bir muhafaza sağlamaktadır.
- İçme sistemi için hortumun geçebileceği açıklık mevcuttur.
- Dış kumaşı aşınmaya dayanıklı ve yıkanabilir kumaştan imal edilmiştir ve bazı bölümleri extra güçlendirilimiştir.
- Makara ile optimize edilmiş Ronstan Orbit hız sistemi sayesinde %30 daha az yük biner.
- Uzun ayarlanmış hız çubukları için geride tutmak için elastik iplerle desteklenmektedir.
- Yeni tasarlanmış konteynırlı yedek atma sistemi kolayca yedek atmanızı sağlar
- Yenilikçi sünger koruma 28.5 G kuvetine dayanikli.
- Çok yüksek kırılma direncine sahip ergonomik, hafif malzemeden oturma yüzeyi
- Kevlar ile güçlendirilmiş askılar.
- Neopren kılıf ile kaplanmış bacak kolonları.
- Ayarlanabilir 3 farklı uçuş modu.

RX4 yüksek konforu ve sportif yönü ile tüm pilotları hedeflemektedir. Yeni başlayanların yanı sıra özellikle koza harnes ile uçmak istemeyen xc pilotlarına uygun, uzun ömürlü sağlam yüksek kalite çok yönlü harnes tüm avantajları birleştirmektedir.

RX4 üç boyutta S, M L mevcuttur.