INSIDE HARNES

INSIDE SIRT ÇANTA HARNES 


   

   U-TURN'ün yeni gelen sırt çanta  harnesi yüksek kalite, konfor ve  fonksiyonelliği birleştiriyor. Hafif çok  yönlü harnes pilotun taleplerine göre  ayarlanabilir. Farklı koltuk ve sırt  ayarlamaları sayesinde pilota çok  yüksek oturma konfro sağlamaktadır.  
   İlk defa kevlar çekirdeği ile yeni bir  kumaş malzemesi elde edilmiş  gelişmiş dikiş tekniği ile birleştirilerek yırtılma testlerine karşı yüksek dayanıklılık elde edilmiştir. Her iki tarafta uçuş cihazları ve başka aksesuarlar için cep bulunmaktadır. Yedek paraşüt haznesi vücut ağırlık merkezi tam optimize edlimiştir.

   Sırt çantasının hacmi tüm ekipmanlar için yeterli depolama alanı saplamaktadır. Sağlam dış kılıf zor şartlar altında aşınma direnci sağlamaktadır. Bir çok ayrıntı düşünüşmüş net çanta yanı sıra çıkarılabilir cep ek bir depolama alan sağlayarak işlevselliği artırmaktadır. Ayrıca yürüyüş bastonları koymak için yer bulunmaktadır.

   Ergenomik kalça kemerinde de değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz extra cepler bulunmaktadır.  Hafif ağırlığına rağmen tam bir ekipman konforundan vazgeçemeyen pilotlara yöneliktir. Seyehat, hike&fly maceraları günlük kullanım için uygun ve uzun ömürlü kullanımlar için tasarlanmıştır.

   Harnes medium large ve xlarge boyutlarıyla siz kaliteyi seven pilotlara sunulmuştur. 

Product_Flyer_InSide pdf

Daha fazla resim için TIKLAYIN