MORPHEUS NGMORPHEUS NG FREESTYLE/ACRO-TRAINER
LTF/EN-D 19/21

EFSANE GERI DÖNÜYOR !..

   MORPHEUS NG dünyanın ilk infinity tumble yeteneğine sahip sertifikalı yamaç paraşütüdür. Gelecek nesil gelişim anlayışıyla U-Turn akro tarihine saygı gösterir. Acro trainer  ve freestyler kolay erişilebilir dinamikler sunar.  Safkan akro kanadı önemli ölçüde daha yüksek bir performans profili ile donatılmıştır. MORPHEUS NG, büyük dinamik  kardeşleri  Blackout + ve Joker’in eşsiz DNA’sını taşır ancak çokdaha yumuşak davranışlıdır. MORPHEUS NG  daha sonra ilgili kanatlara geçmek için mükemmel bir başlangıç kanadıdır özellikle akroya yeni başlayanlar ve Freestyle uçmak isteyenler için. MORPHEUS NG ile Ernst stroble, 19m2 bedende bile LTF/EN-D sertifikasına sahip olan dünyanın ilk infinity tumbling freestyler geliştirmenin inanılmaz performansını başarır. MORPHEUS NG’nin çevik kullanımı dinamik yükselen oyunu yüksek irtifada akro manevralarına yaklaşmak kadar eğlenceli hale getirir.

Yenilikler : Özellikle akroya yeni başlayanlar hızlı öğrenme başarısı elde etmelidir. Yüksek basınçlı Crossport  Tasarım (HPCD), crossportların çapraz havalandırmasını optimize eder ve hafif kanat dengeli bir iç basınç oluşturur. Kapak gerilimi, manevralarda yüksek stabilite ve iyi geri bildirim sağlar bu da fren basıncını daha düşük ama hassas tutar.
Malzeme : Tüm hat süspansiyonları ve v-bantlarında çoklu güçlendirilmiş dikişler ve takviyelerde dahil olmak üzere uzun ömür ve boyutsal stabilite için yapıldı. Kumaş olarak yüksek kaliteli  SKYTEX 38 kullanıldı.

TEKNIK BILGI IÇİN TIKLAYIN