PROGRESS PARAMOTOR
PROGRESS PARAMOTOR/INTERMEDIATE

   PROGRESS reflex becerilerini kazanmak için çok yönlü bir kanattır. Artan hız ile profilini değiştirerek reflex etkisini artırır. Bu PG pilotlarına rexlex teknolojisine mükemmel bir giriş sağlar. PROGRESS’in kolay kullanımı, kanat daha şişirirken kendini gösterir sadece küçük bir etkiyle kendini merkezler ve pilotun başının üstüne yükselir.  Düşük hızlarda bile çok iyi süzülmesi olduğundan bu PROGRESS’i çok iyi bir kalkış kanadı yapar. Yüksek performanslı frofili gelişmiş pilotları bile şaşırtan çok eğlenceli bir şekilde geniş bir hız aralığına izin verir.

   Baş tasarımcı Ernst Stroble, maksimum performans ve pasif güvenlik arsında mükemmel bir denge sağladı. En yeni teknolojik özelliklerle donatılan PROGRESS’in  köpek balığı burnu reflex profili,  farklı hücum açılarında uçarken yada türbülanslı havalarda bile yüksek stabilite sağlar. PPN ve 3D şekillendirme kanadın hücum kenarına mükemmel bir geometrik hassasiyet verir.  Yüksek basınç crossport  tasarım (HPCD) iç basınç farklılıklarını ortadan kaldırır. Miniribs (MRB) ve Fren toplama sistemi (BGS) temiz bir firar kenarı oluşturur. İp geometrisi , ortalamadan daha fazla bağlantı notasına dayanır. Böylece yük dağılımı kanat boyunca düzgün yayılır. Bu tutarlı kanat geometrisine ulaşmak ve ip çaplarını azaltmak daha az ip yüklemesi yapmaktı.  Kolonlarda speed sistemi ve trim sistemi mıknatıslı tutkaç mevcuttur.

   PROGRESS, profesyonel paramotor pilotu Guillaume Vallance ile 2 yıldır işbirliği dizayn edildi. Eski Paramania test pilotu Guillaume Vallance, tüm deneyimlerini  rekabetten ve antremandan getirdi.

   Akıllı malzeme karışımından yapılan hafif kanopi ve mükemmel üretim kalitesi PROGRESS’in uzun süreli dayanıklılığını vaat eder. Kanat  %100 premium SKYTEX kumaştan imal edilmiştir.

   PROGRESS, güvenli ve performanslı bir reflex kanadında beceri kazanmak isteyen pilotlar için mükemmel bir seçimdir. Çok amaçlı YARI-REFLEX kanat PG pilotlarına paramotora rahat bir giriş sağlar. PROGRESS   22, 24, 26, 28  dört farklı boyutta mevcuttur.


TEKNIK BILGI TIKLAYINIZ