SPEEDMASTER 3
SPEEDMASTER 3  PPN + HPCD+ LLPEğlencenize daha fazla hız verin ...

SPEEDMASTER3 kontrol kumandalarını doğrudan iletir ve gecikmeden tepki verir. Küçük yüzey alanına rağmen yüksek bir süzülüş performansı ve yüksek hız alanı sağlar. Çok yönlü hız kanadı olarak tasarlanan SPEEDMASTER3 karlı tepelerde kayak yaparken yada yaz mevsiminde dik arazide sezgilerinizi takip eder.
 
Dinamik ve hız şüphesiz büyüleyici ancak her iki tarafın daima herhangi bir zamanda kontrol edilebilmesi durumunda. SPEEDMASTER3 yüksek tolerans alanına sahip buna rağmen hassas bir kullanıma sahiptir. Ayrıntılı hesaplamalar istikrarı optimize eder böylece kusursuz çizgiye odaklanabilirsiniz. Hassas frenler sayesinde süzülüş açısı ve hızlanma uçulan arazıye hızlı ve hassas bir sekilde uyarlanabilir.

ilk defa tecrübe eden pilotlar için büyük yuzey alanı , ileri seviye pilotlar için düşük yüzey alanı  daha mükemmel olacaktır. SPEEDMASTER3 PPN , HPCD ve LLP Sistemleri ile donatılmış olup ve kullanılan malzeme uzun süre dayanıklılığı hedeflemektedir. Kar ve kum gibi sert koşullara meydan okumak için Dokto 30 ve Dokto 20 gibi yüksek kalite malzemeden üretilmiştir. SPEEDMASTER3 3 farklı boyutta 10, 12, 14m2 olmak üzere mevcuttur.


SPEEDMASTER3_TEKNIKBILGI_TIKLAYIN