LTF/EN-B BLACKLIGHT-2
   

     Yenilik sizi daha ileri götürecek !

   Efsane BLACKLIGHT2 üç yıllık geliştirme çalışmaları sonunda yüksek performansını ve kabiliyetini bir kademe daha ileri taşıyarak yeni sezon 2017 XC Jenerasyon SHARKNOSE kanat açık bir şekilde daha yüksek hız ve 10.7 süzülme oranıyla çıkageldi.

   Kolay kullanımı ile Devrimci Performans yeteneği – Blacklight yüksek B sınıfında çıtayı önemli ölçüde yükseltti. BLACKLIGHT2 kayda değer kompakt his veriyor ve XC maceralarına verimli bir güç getiriyor. Büyüleyici sportif kullanımı, kanadı tam bir termik dönücü yapan şeydir.  Etkileyici performansının yanı sıra sizi daha ileri taşıyacak güvenlik ve konfor sağlamaktadır.

   Özenli ve hassas hesaplamalarla tamamen yeni baştan tasarlanan BLACKLIGHT2 hassas geri bildirim, yumuşak frenler , kıvrak ve etkili termik dönüşleri , etkileyici hız ve mükemmel süzülüşü buna ek olarak türbülanslı çalkantılı havalarda stabil uçuşu pilota kendini güvende hissetmesini sağlamaktadır.

   Sharknoise özelliği- özellikle uzun XC uçuşlarında yüksek bir stabilite daha fazla konfor ve güç sağlamaktadır.  Yüksek performans potansiyelli kanat mükemmel kalkış özelliği sayesinde kanat tepenize kalıp gibi gelir ve yavaş uçuş özelliği sayesinde inişleriniz sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Baş tasarımcı Ernst strobl BLACKLIGHT-2 ‘ye bir takım özellikler ile donatmıştır.

SNP – (köpekbaliği burnu) Sharknose  profili hem düşük hücum açisinda hemde yüksek hücum açisinda belirgin performans ve hizlandirilmiş uçuşlarda hücre ağizlarindan daha iyi hava girişi ve firar kenarinda daha az sürtünme sayesinde yüksek stabilite sağlar. Düşük hizlarda ve fazla fren uygulamalarinda spine girme eğilimi daha düşüktür.

3D Şekillendirme buruşma ve kıvrışmayı engeller ve gerginliği artırır.

PPN- Hassas profil burun  profil etrafında mükemmel bir hava akışı sağlar.

HPCD- İç çapraz havalandırma hücreler arası ideal hava akışı sağlayarak dengeli bir iç basınç sağlar.

BLACKLIGHT2  de akıllı malzeme karışımı yüksek kalite DOKTO20 kumaşı kullanılması yüksek aşınma direnci ve hafif ağırlık uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.

BLACKLIGHT2 İleri LTF/EN-B sertifikalı ve XS, S, M, L boyutlarıyla sizlere sunulmuştur.

Devrimci XC Jenerasyon 2017’yi bugünden testedin.

BLACKLIGHT2 TEKNIK BILGI TIKLAYIN