LTF/EN-A ETERNITYETERNITY LTF/EN-A GUVENLI-HAFIF-SPORTIF
XS 23 / S ,25,5 / SM 28,5 / M 30 / L 31,5 / XL 35

   ETERNITY optimize performans aralığı ile LTF-A sınıfı hafif kanat yüksek emniyet ve sportif bir kullanım sunar. Uçuşa yeni başlayanlar, Dağcılar hatta hırlı xc pilotları için uçusu eğlenceli kılması banko garanti. Yeni LTF-A sınıfı kanat kati güvenlik kriterlerine dayanarak tasarlanmıştır. Deneyimli pilotları eğlenceli kılmakla beraber yeni başlayan öğrencilere kolay bir başlangıç imkanı sağlar.  ETERNITY yumuşak huylu, dinamik, zayıf termal kaldırıcılarda etkili dönüşleri, hafif kanopi ağırlığı ve belirgin süzülüşü onu yükseğe taşımaktadır. ETERNITY, zor koşullarda  her pilotun kalkışını kolaylaştırır hafif kanopi sayesinde düşük kalkış hızlarında, kısa take-off larda hatta sıfır rüzgarda bile pilotun çok çaba harcamasına gerek kalmadan kanat pilotun üzerine kalıp gibi gelir ve kolay bir kalkış olanağı sağlar. 

   Bu hafif versiyon kanat XL bedeni ayrıca bir tandem sertifikasına sahiptir. Hafif kanatla başlangıç yapmak isteyenlere, deneyimli pilotlara, Dağcılara ve XL bedeni ile tandem yapmak isteyenlere bir alternatif sunmaktadır. ETERNITY 3 çekici renk kombinasyonu ile birlikte SX-- XL (120-150kg/Tandem sertifikası) 6 farklı ölçüsüyle sizlere sunulmaktadır.

   Şef dizaynır Ernst yüksek teknoloji en yeni hava simulasyonu bilgileriyle ve özenli hesaplamaları ile birlikte gen bir takım sistemler ile donatmıştır. HPCD Yüksek basınç krosport dizayn ağırlığı azaltmakla kalmayıp aynı zamanda enine mükemmel bir hava akışı ve dengeli bir iç basınç sağlar Bunun yanı sıra 3D şekillendirme PPN profil etrafında mükemmel bir havalandırma sağlar. Mini-ribs ve BGS sistemi kanat firar kenarında hassas frenleme kontrolu sağlar. Buna ek olarak renk kodlaması simgeleri PAS pilot asistants sistemiyle çok yönlü-hafif-güvenli-üstun glide ile kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.