LTF-B ANNAPURNA HIKE & FLYLTF-B ULTRA LIGHT HIGH & FLY ANNAPURNA   ANNAPURNA iyi huylu karakterini ve üstün süzülüşü (glide) özelliklerini birleştiriyor. Sportif kullanışı pilotun kontrol müdahalelerini anında kanada iletmesi çalkantılı havalarda özellikle alp koşullarında pilota güvende olduğunu hissettirir. Üstün yavaş uçuş özelliklerin sayesinde kalkış mesafesini iyice kısaltır özellikle yorucu bir tırmanıştan sonra takdirinizi kazanır.  ANNAPURNA , abisi olan yüksek performans High & Fly  EVEREST’ten referans alınarak teknik bilgi ve deneyiminden faydalanılarak EN-B kategorisinde yeni bir kanat meydana getirilmiştir. Eğer ultra hafif bir kanadım olsun XC, Alp, Tırman & uç, dağcılık maceralarını seviyorsanız EN-B seviyesinde performanslı ve güvenli uçmak istiyorsanız tam size göre bir kanat.

   ANNAPURNA yapımı esnasında Ernst Strobl, yenilikçi yapım özellikleri sayesinde basitleştirilmesi üzerine odaklandı. 3D şekillendirme optimize hassas geri bildirim ve ayrıntılı hesaplamalar kanat profilinde en ideal hava akışını sağlayacak şekilde tasarlandı. PPN hücre girişlerinde optimal hava akımını sağlarken Mini Ribs ve BGS fren toplama sistemi yüksek verimliliği ve hassasiyeti artırmaktadır. HPCD Crossport tasarım özenli hesaplamalar sadece optimize performans ağırlığı sağlamakla kalmayıp aynı zamanda kanopi içinde hücreler arası hava akışını optimize etmektedir. (MSS muliple speed) çoklu hız sistemi, hız sistemi kısaltılarak öğrenci LTF-A Tırman & Uç kanadına dönüştürebilirsiniz.

   Akıllı malzeme karışımı azaltılan ağırlık ve daha fazla dayanıklılık sağlar. Her iki yüzeyde alt ve üst DOKTO 10D kumaşı kullanılmıştır. Ultra hafif çok katmanlı pilot profilini hedeflemekle birlikte hırslı dağcı pilotlara ve öğrencilerine Tırman & Uç fırsatı sunmaktadır. ANNAPURNA iki sertifikalı boyutuyla 22 ve 24  60-110kg kadar bir uçuş aralığı sunmaktadır.

TEKNIK_BILGI_TIKLAYIN_PDF