EN-A/LTF-A EMOTION 3U-TURN EN-A/LTF-A EMOTION 3 YENI NESİL GÜVENLİĞİ SİZLERE SUNAR   Emotion 3 Güvenlik ve performans alanında yeni standartları belirliyor. Yeni gelişim seviyesine ulaşmak için daha önce böyle bir çaba asla harcanmadı. Yeni ileri En-A Emotion 3 test ve yapım aşaması bir yıldan daha uzun sürdü. Bir çok çalışma ve prototipler oluşturuldu ve elendi, sayısız test uçuşları sonucunda en uygun hale getirildi. 

 
 Emotion 3 serisinin yeni nesil talepleri çok yüksek yine de tüm beklentileri kanat yeni konsepti ile karşıladı ve fazlasını geçti bile. Yeni A sınıfı kanat geliştirilmesi sırasında her şey uzlaşmasız pasif güvenlik sloganı konumlandırılmıştır. 

 
 Emotion 3 çok yüksek toleransıyla sportif özelliklerini birleştiriyor Özellikle çalkantılı havalarda allak bullak olmassınız. Gerekli basınç dengelemesini anında yerine getirir kanadın tepkileri ılımlı ve kapanmaya dirençlidir. Kanadın yüksek stabilitesi, Emotion 3'ün süzülüş özelliklerini ve yüksek performansını desteklemektedir.  Zayıf termik koşullarında çok verimli tırmanışı, dinamik dönüşleri, özellikle termiği merkezlemedeki becerisi dikkat çekicidir. Kanat düz bir şekilde öne dalış eğilimi olmadan yükselir,  hafif rüzgarda bile kanat hemen kendini doldurur kalkışınızı mükemmel kılar.

 
 Emotion 3 çok yüksek tolerans spektrumu ile süzülüş performansını birleştiren yeni bir zemin planı ve modifiye kanat profiline dayanmaktadır. Emotion 3 36 hücre ve (AR) en-boy oranı 5 aynı zamanda en yeni teknik teknik özellikler ile donatılmıştır. PPN'in yanı sıra 3D Şekillendirme, hücre girişlerinden mükemmel bir hava girişi optimizasyonu sağlamaktadır. Profilde dengeli bir iç basınç ve hava sirkülasyonu en iyi şekilde dizayn edilmiştir. Firar kenarındaki mini çubuklar profiline iyi bir form vermekle birlikte özellikle frenlemede kanadın balonlaşmasını engelleyerek airodinamik yapısını en iyi şekilde korumaktadır. HDPC sistemi kanat iç basınç farklılıklarını dengelemeye yardımcı olurken ideal bir havalandırma sağlar bu nedenle güvenliği artırır.

   Aynı zamanda en üst seviyede dayanıklı malzeme karışımı Dokto 20 ve Dokto 30 kullanıldı bu hafif ağırlık ve yüksek aşınma direnci sağladı. İlk defa U-Turn tarafında yapılmış olan (PAS) pilot asistan sistemiyle ana iplerde kolayca yönlendirmeyi sağlayan color-coding sistem farklı ip renkleri ve simgeleriyle yer çalışmasında olsun uçuşta olsun pilota hızlı bir şekilde farkedilmesini sağlayarak pilota olumlu yönde yönlendirmektedir. Yeni ip renkleri ve RX3 harnes müthis bir takım uyumu sağlamaktadır.

Emotion3 aynı zamanda paramotor uçularınız için de son derece başarılı ve performanslı bir kanattır
   
Emotion3 başlangıç eğitimini bitirdikten sonra ileri En-A sınıfında maksimum güvenlik - performans - eglence kolay handling isteyen pilotları hedeflemektedir.
   
   Kanat 3 farklı renk ve 6 farklı sertifikalandırılmış ölçüleriyle mevcuttur.


EMOTION3_TEKNIK_BILGI.pdf 

FOTO_ALBUM_TIKLAYINIZ