LTF-EN A/B PARAMOTION PARAMOTOR/TRKE/TANDEM


PARAMOTOR/TRIKE/TANDEM PARAMOTION    Anında değişen kanat..

   PARAMOTION hemen hemen tüm koşullara uyarlanabilir ilk kanattır. Bu esnekliği fermuarı sayesinde 2 hücrenin boydan boya kapatılmasıyla yüzeyin küçültülmesi mümkündür. Bu nedenle hızli değişim ustanın çalışma aralığı sonsuz kılar.
   PARAMOTION, normal LTF/EN-B, Trimsiz LTF/EN-A paramotor sertifikasına sahip ve hatta tandem sertifikasına sahiptir. çok büyük ağırlık aralığı solo trike kullanımı için PARAMOTION'u ilginç kılıyor. Esnek kanat boyutu sadece çeşitli kullanım alanları için büyük avantaj sağlamakla kalmayıp aynı zamanda hava koşullarına göre ağırlık uyarlaması sağlamaktadır. Sakin hava koşullarında tüm yüzey kullanılabilir ise de sert ve rüzgarlı havalarda yüzey küçültelerek daha güvenli bir uçuş imkanı sunmaktadır.

   Çok iyi huylu ve hata affedici özellikleri açıkça belirgindir çünkü PARAMOTION da Otomatik Uçuş Stabilizasyonu AFS sistemi ile donatılmıştır. Hava çalkantılı ve türbülanslı olduğunda U-Turn'ün bu yenilikçi sistemi hemen müdehale eder. Bu teknik kanat sakin havada uçarken firar kenarında kanat iç basıncını nötr tutar fakat kanat iç basıncı düştüğü anda sistem hemen düzeltme yaparak otomatik olarak hafif frenleme yapar.

   PARAMOTION en-boy oranı AR 5,06 ve 42 hücreden oluşan ve fermuarı sayesınde 35.5 m2 den 33.1 m2 kadar azaltılabilir. Kanat süzülüşü gayet iyi, speedli kullanımda termalde son derece etkili ve iyi bir yükselme sağlar. PPN sistem ve hücrelerin plastik ile desteklenmesi hücreye hava girişini optimize etmektedir. 4 ana kolon ve her kolonda 3 ana ip hattı olarak tasarlanmış aynı zamanda B kolonu özel bir renk koduyla birlikte BFS sistemi sayesinde B-line kolayca 5 m/s çöküş sağlar.

   Kullanım alanları çok yönlü yüksek esnekliği sayesinde yüksek kalite bileşenler ile süspansiyon noktları ayrıca güçlendirilimiş uzun ömürlü dayanıklı uçuşunuzu zevkli kılmayı garanti eden bir değere sahiptir. Paramotion yüksek ağırlık aralığı arayan pilotlara yönelik ve yeni başlayanlara uygundur. 100kg dan 160 kg kadar ağırlığı kapsayan aynı zamanda paramotor ve tandem olarak tescillenmiştir. 

Fermuar kapalı  33.1 m2 100-130 kg
fermuar açık     35.5 m2 130-160 kg

   Paramotion 35.5  /33.1 boyutunda, LTF/EN-B, ve LTF/EN-A (Trimsiz) motorlu ve tandem sertifikalı 2 farklı renk kombinasyonu mevcuttur.

Paramotion3D_pdf.
paramotionriser_pdf.

paramotion_technicaldata.pdf.