LTF/EN-B INFINITY 4
PPN + HPCD + BGS = LTF/EN-B INFINITY 4  GLIDE RATIO : 9.8


   INFINITY 4 Maksimum güvenliğiyle sonsuz uçuş keyfi sunar. Düşük B (low En-B) sertifikasyonunda açık hedefi ile çok yönlü bir kanat tamamen yeni baştan tasarlanmıştır. Bir çok SIV manevraları A sınıfına yaklaşmış durumdadır. INFINITY 4 çekici güvenlik standartları hassas kullanım ile güçlü Low-B sınıfı kanat için her zaman artan talebe cevap vermektedir. 

   Tamamen yeni baştan tasarlanan yumuşak huylu INFINITY 4 çevik, esnek, aynı zamanda güvenli, bunun için temeli yüksek tolerans ile olağanüstü uçma özelliğini birleştiren yeni bir profil yapısı meydana getirildi. Bu özellikleri  de sertifikasyonunda test sonuçlarıyla teyit edilmiş oldu. INFINITY 4 ortalama olarak bir çok manevrası ; A ile bitmiştir. 79 manevrası A ile ve sadece 2 manevrası B ile tamamlanmıştır.

   INFINITY 4 44 hücre ve (A.R) en-boy oranı 5.21 uzantısı ile dayanıklı bir kumaş olan Dokdo 30 ve Dokdo 20 kumaşı kullanılmıştır. Hücrelerde Mylar hiç kullanılmamış bunun yerine U-turn ile gelen PPN sistem plastik çubuklar, ayrıca HPCD yüksek basınç denge sistemi en iyi hava akışını dengeleyecek şekilde optimize edilerek güvenliğine güvenlik katmıştır. Verimliliği artırmak için 3 kolon (2a,3b,2c) spor kolon kullnanılmış 269.21 m düşürülen ip boyu 16 cm tam speed 51-52 km 9.8 süzülme oranına ulaşılmıştır.

   INIFINITY 4 yetenekli yeni başlayan pilotlara yönelik yeteneklerini hızlı bir şekilde geliştirmek isteyen, EN-A sınıfı kanatlardan sonra kıvrak dönüşü, zayıf termik koşullarında yükselmesi, yüksek performans ve güvenliğiyle çok güzel bir karışım. Düşük ip boyu konsepti hafif kanopi, öne saldırma eğilimi olmayan, BGS sistemi frenleme özelliklerini etkilemesi kalkış ve inişleri sorunsuz kılmaktadır.

   INFINITY 4  3 farklı etkileyici renk kombinasyonu ile  ve 5 farklı; xs 50-75 den L 95-125 kg kadar ölçüleriyle tercihinizi bu yönde kullanmanktan asla pişman olmayacağinız bir kanat. U-Turn ailesine hayırlı olsun ...

Infinity 4 Teknik pdf.

Resimler için TIKLAYIN