RELAX RX3 HARNES

  

                                                RELAX RX3
 
 Bizim yeni çok yönlü harnesimiz zaten her şeyi söylüyor. RX3 oturma konforunun yanı sıra yenilikçi sünger koruma sayesinde çok yüksek güvenlik standardı sunar. Yüksek kalite ve konforu - Atletik maceracılar için tasarlandı. RX3 sportif harnes hafif tasarımı ve ve ice şekli sportif karakterini vurguluyor. Yeni geliştirilen sertifikalı sünger 23.45 g kuvvetine dayanikli daha başlangıç aşamasında maksimum güvenlik sağlamaktadır.

   RX3 pilotun isteğine göre mükemmel bir şekilde ayarlanabilir. Oturma ve sırt dayanma zemininde kullanılan meterial yüksek oturma konforu sağlamaktadır. Ayrıca bacak kolonlarında kullanılan neopren sayesinde kasık bölgesinde herhangi bir rahatsızlık yaratmaz. Ergonomik oturma tahtası hafif, sağlam ve yüksek kırılma direncine sahiptir. 

 
 Kendinden navlakalı yedek kulp ve haznesi vücudun ağırlık merkezine yakın konuşlandırılmış fazla güç harcamadan kolayca yedek atılmasını sağlar. Konteynıra bağlı kulp sayesinde hareket yönü 90 derece bir açı ile bile olsa sorunsuz bir şekilde açılmasını sağlar.

   Her iki ana askılar çok zor aşınan dolgu malzemesi ve kevlar çekirdegi kullanılması, ayrıntılı dikişlerle desteklenmesi yüksek aşınma direnci sağlamaktadır. Askılarda renk kodlaması sayesinde renk kodlu kanatlar ile kullanılıdığında mükemmel bir eş oluşturmaktadır ve kolonları karabinalara hatalı bağlantı sorununu ortadan kaldırmaktadır.

   Bir çok gelişmiş ayrıntılar RX3 işlevselligini artırmaktadır :

- Uçuş sırasında kolayca ulaşabileceğiniz her iki tarafta fermuarlı cepler mevcut olup içerisinde elektronik cihazlarınızı bağlayabileceğiniz luplar yer almaktadır.
- Arka bölmede yer alan ek iç cepler cüzdan ve anahtarlık gibi küçük eşyalar için güvenli bir muhafaza sağlamaktadır.
- İçme sistemi için hortumun geçebileceği açıklık mevcuttur.
- Dış kumaşı aşınmaya dayanıklı ve yıkanabilir kumaştan imal edilmiştir ve bazı bölümleri extra güçlendirilimiştir.
- Makara ile optimize edilmiş Ronstan Orbit hız sistemi sayesinde %30 daha az yük biner.
- Uzun ayarlanmış hız çubukları için geride tutmak için elastik iplerle desteklenmektedir.
- Yeni tasarlanmış konteynırlı yedek atma sistemi kolayca yedek atmanızı sağlar
- Yenilikçi sünger koruma 23.45 g kuvetine dayanikli.
- Çok yüksek kırılma direncine sahip ergonomik, hafif malzemeden oturma yüzeyi
- Kevlar ile güçlendirilmiş askılar.
- Neopren kılıf ile kaplanmış bacak kolonları.

   RX3 yüksek konforu ve sportif yönü ile tüm pilotları hedeflemektedir. Yeni başlayanların yanı sıra özellikle koza harnes ile uçmak istemeyen xc pilotlarına uygun, uzun ömürlü sağlam yüksek kalite çok yönlü harnes tüm avantajları birleştirmektedir.

RX3 üç boyutta S, M L mevcuttur.

Resimler için TIKLAYINIZ

Teknikdokuman_rx3.pdf