LTF/EN C/D REDOUT FREERIDEAKROBASİ BAŞLANGIÇ & FREE STYLE SOARING TERMIK : FREERIDER REDOUT LTF EN-C/D  HPCD, PPN, SSF

                                       U-Turn REDOUT performans & Eğlence 
 
       U-Turn yeni funwing performans ve freestyle birleştirir. Sportif, dinamik ve güvenilir bir artış gücünün yeni karışımı yeni bir kategori ''freeride'' yol açmaktadır. Üstün süzülüş nitelikleri verimli termik dönüşleri son derece tatmin edicidir. Bu çok yönlü funwing kullanım alanı neredeyse sonsuzdur. Akro başlangıç eğitimi, yelken, termik uçuşu ikna edici bu özelliklerini birleştirirsek bu kanadı f .reerider yapmaya yeter de artar bile.

      Redout yüksek güvenlik düzeyinde  dinamik ve eğlenceli bir uçuş için tasarlanmıştır. Yüksek gücüne rağmen yeterli güvenlige sahip olması akro başlangıç pilotları için mükemmel bir seçimdir. Özellikle yeni manevraları öğrenirken, zamanlama tam olarak %100 doğru olmasa bile kanat son derece affedicidir. Figürleri bilinçli bir şekilde öğrenmek için Redout yüksek tolerenasıyla birlikte çok hassas, komutlara anında cevap verir ve kanat hemen kontrol altına alınabilir olması işinizi kolaylaştırmaktadır. Thrillerin genlerin taşıyan Redout ile infinity tumbling hariç tüm akro menevralarını öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Daha sonra ileri sınıf akro kanadına geçiş yapmak için mükemmel bir ön hazırlık sağlar.

      Termal uçuşlarınızda bu çevik kanatın olağanüstü süzülme ve tırmanma gücü de uçuşunuzu eğlenceli kılmayı garanti eder. Baş tasarımcı Ernst Strobl kanadın düşük yüzeyüne rağmen termikte kıvrak dönüşü ve yükselmesine güçlü profil yapısına güvenmektedir. Yüksek dönüş eğilimi ve dinamiği dar termikleri merkezlemede kolaylık sağlamış olur. Yüksek Basınç Crossport Tasarım (HPCD) türbülans sırasında yanal optimal hava tedariği sağlayarak çalkantılar sırasında hava basını farklılıklarını hızla telafi eder ve kanat içinde dengeli bir iç basınç sağlar. Aynı zamanda PPN sistemi hücrelerin açık kalmasının yanında bu bölgedeki hava akışını optimize eder.

      Dört kolon olarak Tasarlanan Redout her bir kolonda üç ana hat yükselir ve kuvvet dağılımı en iyi şekilde optimize eder. Buna ek olarak Stabilo ipi çok hızlı ve ani durumlarda tutabileceği, Stabilo Güvenlik Fonksiyonu SSF sabit lastik bir hat ile donatılmıştır.

     Redout dinamik uçuşa elverişli funwing pilotlarına hitap eden akroya başlamak isteyenler için mükemmel bir seçim. Yüksek kalite ve dayanıklı malzemeden üretilen redout aşırı yükleme sert uzun vade dayanıklılık testlerini geçti.Thrillerin kumaşından kullanılan Redout tüm süspansiyonlar ve v-bant dikişleri güçlendirilerek mükemmel dayanıklı ve uzun ömürlü bir kanat ortaya çıktı.

   Sertifikalandırılmış iki lisanslı boyutuyla 19 m2 ve 21 m2 olarak ;
19 m2 50-90kg LTF/EN - C     90-115kg LTF/EN- D
21 M2 60-100kg LTF/EN- C    100-120kg LTF/EN -D

REDOUT_TEKNIK_PDF_TIKLAYIN