LTF/EN-D TRINITY MINIWING


                                          

LTF/EN-D TRINITY MINIWING/ALLROUNDER

Üçlü Dinamik Güç Nihai Eğlence Makinası TRINITY !

   TRINITY dinamiği yeniden tanımlıyor ; Sahil kenarlarında yükselen kuvvetli rüzgarda  Frestyle soaring, yer eğitimi yada Alp maceraları.. Aşırı çevik Freestyle mini-kanat yakından tanıdığınız ünlü yer çalıma uzmanı, videolarıyla büyüdüğünüz Mike KÜNG işbirliği ile ve onun ideal beklentilerine göre geliştirilip gerçekleştirilmiştir. Olağanüstü yer çalışma uzmanı Mike Küng  tanımayanız yoktur. Onun mükemmel performansı ve mükemmeliyeti doğru ekipman taleplerine göre U-turn’ün otantik DNA sını taşıyan TRINITY  yep yeni bir seviye tanımı  ‘’MINI-WING’’ ortaya çıktı.

   TRINITY (All-Rounder) çok yönlü kullanımı kuvvetli rüzgarda yelken, hem yer eğitimi-eğitmeni hem de dağ maceralarında Freestyle uçuşlar için tam anlamıyla ikna edicidir. Kontrol darbelerine çok duyarlı kompakt kanat , kumanda hareketlerini doğrudan hızlı bir şekilde kanat’a iletir ve tekpkileri anında pilota hissettirir. Frenlerin kullanımı artırarak dönüşleri kolayca eyleme dönüştürür.

    Küçük yüzey alanına rağmen TRINITY, çok iyi yükselme özellikleri sayesinde özellikle soaring yaparken üstün performans yeteneği sunar. Termal kaldırıcıda kıvrak ve dar dönüşleriyle ustaca kullanıldığında sınırsız keyif verir.  Kanat yükü oranının yüksek olması kanat düzgünlüğü ve dinamizim verir ve yüksek yük oranına rağmen kanat tepkileri şaşırtıcı yumuşaktır. Küçük boyutu ve üstün uçuş özellikleri sayesinde Dağ maceralarında güvenli bir arkadaşınızdır. Özellikle Redbull gibi yarışmalarda zor dağ koşullarında kanat zahmetsizce uçuşa başlatılabilmesi büyük bir artı teşkil etmektedir.

   Baş tasarımcı Ernst Strobl dinamikleri ile tam bir süzülüş özelliklerini birleştiren bir kanat profili geliştirdi. Yüksek basınç crossport tasarım (HPCD) özenli hesaplamaları  sadece kanadın ağırlığının azalmasına sebep olmakla kalmayıp aynı zamanda yanal havalandırmayı maksimize eder, bu kanada dengeli bir iç basınç verir ve hızlı bir basınç birikmesi sağlar. PPN porfili, profil etrafında ideal hava akışı sağlar. Miniribs ve Fren toplama sistemi BGS kumanda kontrollerini anında kanata iletir.Akıllı malzeme karışımı uzun vadeli dayanıklılık için tasarlanmıştır. Özellikle sert koşullar ve Alp koşulları ve uçuşları da düşünülerek yüksek kalite üst malzeme Dokto 30  kumaşı kullanılmıştır.

   Çok yönlü TRINITY dinamik bir oyun arayan tüm pilotlara hitap etmektedir. Freestyle kanat yer eğiticisi-eğitmeni ve sert rüzgarda mini kanat-kompakt kanat performansı ve çevikliğiyle maksimum uçuş keyfi verir.

TRINITY  2 çekici renk kombinasyonu ve 16, 18, 20 boyutlarıyla LTF/EN-D sertifikasına sahiptir.

DİNAMİK TRINITY İLE UÇMANA İZİN VER…

TEKNIK BILGI ICIN TIKLAYINIZ